18
kwi

Poszukujemy świetnego architekta

Bardzo się cieszę, że nareszcie postanowiłeś wybudować własny dom jednorodzinny. W końcu w każdym przypadku dom może zagwarantować dużo lepsze warunki do mieszkania, aniżeli typowe lokale w bloku… Osobiście w tym momencie stawiam dom – mam nadzieję, że już za jakiś czas nareszcie będę miał możliwość wziąć się za projektowanie wnętrz Łódź. Jednakże na dzień dzisiejszy nadal codziennie tak jakby walczę z budowlańcami. Oczywiście nie uważam, że to partacze, ale i tak często jestem na nich zdenerwowany. A z kogo w sumie jestem najzupełniej zadowolony?
Cóż, specjalista, który projektował dom, a więc renomowany architekt Łódź, to bez dwóch zdań rewelacyjna persona. Jestem pod wielkim wrażeniem jego doświadczenia. Nie sądziłem, że tak fachowo zaprojektuje dom. Często budujący dom korzystają z gotowych projektów, lecz w szczególności moja małżonka ma tak wielkie wymagania względem domu, iż najzwyczajniej o wiele lepszym wyjściem było to by wynająć biuro projektowe Łódź. Jeśli żona nie uskarża się na standard projektu, to proszę mi uwierzyć na słowo, że w tym momencie mamy do czynienia z niemalże geniuszem. Wcale nie przesadzam!
źródło: http://uzywaneoprogramowanie.pl/, zakopane-rys.com.pl a także http://infinityinteractive.pl i http://www.cs-eureka.pl

Comments are closed.