15
lis

W jaki sposób działa sklep medyczny

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, w którym niejedna przychodnia ochrony zdrowia – poczynając od małych gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne produkty i sprzęt, które wykorzystywane są w typowej pracy z pacjentami.

Odbiorcą towarów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są nie tylko lekarze wszystkich z branż, jak i pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Wszystkich im hurtownia zaopatrzenia medycznego wspomaga w codziennej pracy oferując wysokiej klasy, najlepsze sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane meble medyczne.

Zobacz
Sklep Medyczny Cezal

Co można kupić w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie obejmuje produkty z wielu różnych specjalności, jakie obejmują nie tylko materiały dotyczące tematów ogólnych, ale także środki opatrunkowe, meble medyczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum materiałów i sprzętu dla medycyny zaopatruje także diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Wybrane z marek, jakich produkty można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Kima i Poch.

Sklepy medyczne zaopatrują także centra fizjoterapii proponując stoły rehabilitacyjne, podnośniki rehabilitacyjne, produkty kinezyterapii oraz urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i inne.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w hurtowni ma w ofercie zaopatrzenie centrów radiologicznych, odzież ochronną, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z kolei materiały i asortyment dentystyczny, który oferuje sklep, to aż 8 000 produktów dedykowanym dla dentystów, specjalistów ortodoncji i pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty importowane są od najlepszych firm, wśród nich są między innymi: Melag, Polydentia, Microbrush. W dostępnym asortymencie znajduję się też produkty polskie, twórcy następujących marek np. Zhermapol czy Tzmo.
Dostępne są produkty jak materiały stomatologiczne np. kompozyty oraz cementy; materiały tymczasowe, znieczulenia, narzędzia endodontyczne jak również różnego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej niewielki opis asortymentu hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część wszystkiego, co znajduje się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, i w sklepie internetowym.

Comments are closed.