Gdy dręczysz się z powodu nietypowej budowy warg sromowych czy łechtaczki, masz problem z odczuwaniem przyjemności w życiu intymnym warunkowany modyfikacjami albo uszkodzeniami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić wygląd okolic intymnych – ginekologia plastyczna proponuje dla Ciebie szereg propozycji, które w szybki sposób usuną te problemy oraz znacząco poprawią jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z ciekawszych propozycji ginekologii estetycznej jest stosowanie lasera, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera rekomendowany bywa w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być wykorzystywany też dla rozwiązania odmiennych problemów ginekologicznych – dokładne elementy planowanego leczenia i metody jego dostosowania do indywidualnej sprawy uzgadniane będą w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Wyniki zabiegu potrafią przewyższyć oczekiwania, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie przyjemności erotycznej oraz zmniejsza problemy powiązane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie bezbolesna oraz niezwykle szybka, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych metod jest bardzo krótki, a dyskomfort z tym połączony – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg to najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma odpowiedniego lasera, jaki wywołuje skurczenie i stymulację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe działanie naszego narządu.
Efektem jest odzyskanie komfortu życia oraz psychicznej stabilności, oraz radości życia.
Zaraz po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych zadań.

Zapoznaj się z ofertą:

Ginekolog Wroclaw

Trapi Cię problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w trakcie stosunku, świąd lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz kłopot z tolerowaniem estetyki własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to przemyśl laser Aphrodite, jaki w 15 minut potrafi usunąć wszystkie problemy, jakie dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.